Sedláčkův memoriál

 Ve školním roce 2013/2014 se SM uskutečnil 17.9.2013.

Sedláčkův memoriál 2013

Sedláčkův memoriál 2012

V úterý 18. září 2012 se na atletickém stadionu v Kroměříži konal další ročník Sedláčkova memoriálu a okresní kolo 31. ročníku CORNY Středoškolského atletického poháru. Soutěží se zúčastnilo 20 družstev chlapců a dívek středních škol okresu Kroměříž a dvě družstva ze slovenského Gymnázia E.H. z Liptovského Mikuláše.

V soutěži dívek byly jednoznačnými favoritkami atletky Gymnázia Kroměříž, které obhajovaly loňské prvenství. V letošním závodě se představily Hana Formánková, Dominika Hamrlová, Dorota Hicklová, Nikola Holíková, Barbora Kalíková, Petra Klímová, Jitka Kočařová, Blanka Ligurská, Veronika Pěčková, Martina Sedláčková, Alena Symerská a Magdaléna Zavadilová. Sestava dvanácti dívek Gymnázia Kroměříž si po vítězství ve štafetě a součtu bodů ze všech sedmi disciplín oblékla trofejní žlutá trička a za bouřlivého potlesku diváků absolvovala závěrečné kolo pro vítěze.

Děvčatům gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v krajském finále, které se bude konat 27.9.2012 v Uherském Hradišti.

Chlapci Gymnázia Kroměříž také dosáhli výborných výkonů. Sestava : Křížek Jan, Čada Jan, Stratil Daniel, Helis Jan, Krejčí Jakub, Vrzal Dominik, Drápal Dominik, Nushart Adam, Pavelek Radim, Smažinka Josef, Šibor Vojtěch a Herman Tomáš nakonec vybojovala konečné čtvrté místo. I jim gratulujeme a přejeme další sportovní úspěchy.

Den sportu na Parádě

Kromě běžných hodin tělesné výchovy patří k tělovýchovným aktivitám na naší škole také:

  • zájmové útvary – basketbalový a volejbalový kroužek, florbalová liga
  • soutěže – Sedláčkův memoriál, atletická soutěž O pohár ředitele G v Liptovském Mikuláši, přebory