Pravidla pro tvorbu prezentací do dějepisu

Na základě mnoha konfliktů a sporů ohledně obsahu prezentací a následného hodnocení jsem přistoupil k písemnému stanovení základních pravidel.

Prima

Publikované pracovní listy jsou určeny pro studenty primy B mgr. Krčála ve školním roce 2020/2021 a slouží jednak k práci v hodině, jednak k domácí přípravě na testy, případně zkoušení.

Aktuality

​​​​​​​NOVINKA - s pracovními listy začneme od počátku. První úkol je založit si složku, do které si budete zakládat jednotlivé pracovní listy. Ty slouží jako zápis a podklady pro testy. Budou průběžně kontrolovány a známkovány, proto je dobré je vést co nejpečlivěji. V průběhu roku se objeví i několik dobrovolných domácích úkolů-

A tady je hned první - vytvoříš si titulní stránku. Termín odevzdání je úterý 15. září.

Sekunda

Publikované pracovní listy jsou určeny pro studenty sekundy B mgr. Krčála ve školním roce 2020/2021 a slouží jednak k práci v hodině, jednak k domácí přípravě na testy, případně zkoušení.

Tercie

Publikované pracovní listy jsou určeny pro studenty tercií mgr. Krčála ve školním roce 2020/2021 a slouží jednak k práci v hodině, jednak k domácí přípravě na testy, případně zkoušení.

Kvarta

Publikované pracovní listy jsou určeny pro studenty kvarty B mgr. Krčála ve školním roce 2020/2021 a slouží jednak k práci v hodině, jednak k domácí přípravě na testy, případně zkoušení.