Pravidla pro tvorbu prezentací do dějepisu

Na základě mnoha konfliktů a sporů ohledně obsahu prezentací a následného hodnocení jsem přistoupil k písemnému stanovení základních pravidel.

Prima

Aktuality

Na základě naší domluvy připomínám, že test na Řecko 3 píšeme ve čtvrtek 23. 5.

Jsou zde také všechny PL na starověký Řím.

PL Řím 02 obsahuje poslední DDÚ, ve kterém je i vytvoření "selfíčka" s historickou osobností (zda to bude koláž z vystřižených obrázků, nebo využití grafického editoru je pouze na vás - odevzdat je možné buď vytištěné, nebo poslat na můj školní e-mail). Termín odevzdání pro všechny bez výjimky bude čtvrtek 30. 5.

Z pevně stanovených termínů ještě jeden - naše oblíbená poznávačka ze starověkého Řecka a Říma proběhne ve čtvrtek 7. 6. Podrobnosti budou sděleny v hodině.

Sekunda

Publikované pracovní listy jsou určeny pro studenty sekundy B mgr. Krčála ve školním roce 2018/2019 a slouží jednak k práci v hodině, jednak k domácí přípravě na testy, případně zkoušení.

Aktuality

Kontrola PL proběhne po probrání Lucemburků.

Tercie

Publikované pracovní listy jsou určeny pro studenty obou tercií mgr. Krčála ve školním roce 2018/2019 a slouží jednak k práci v hodině, jednak k domácí přípravě na testy, případně zkoušení.

Aktuality

Test z PL 16,17,18 je naplánován na čtvrtek 23. 5. (TB) a pátek 24. 5. (TA). Zároveň proběhne kontrola PL.

Z nových PL je důležitější hlavně PL 20, protože obsahuje seznam pojmů pro poznávačku (označeny oranžově). Termíny tohoto testu jsou čtvrtek 6. 6. (TB) a pátek 7. 6. (TA).