Pravidla pro tvorbu prezentací do dějepisu

Na základě mnoha konfliktů a sporů ohledně obsahu prezentací a následného hodnocení jsem přistoupil k písemnému stanovení základních pravidel.

Sekunda

Publikované pracovní listy jsou určeny pro studenty sekundy B mgr. Krčála ve školním roce 2019/2020 a slouží jednak k práci v hodině, jednak k domácí přípravě na testy, případně zkoušení.

Test z PL 6 a 7 proběhne v pondělí 18. 11. (S.A), resp. v úterý 19. 11. (S.B).

PL 8 obsahuje dobrovolný domácí úkol, jehož uznání je závislé na míře propracovanosti a pečlivosti. Termín odevzdání je pro obě třídy ve čtvrtek 21. 11.

Pokyny k poznávačce z románského slohu podám v hodině.

Tercie

Publikované pracovní listy jsou určeny pro studenty tercie B mgr. Krčála ve školním roce 2019/2020 a slouží jednak k práci v hodině, jednak k domácí přípravě na testy, případně zkoušení.

Termín pro dobrovolný domácí úkol z PL 5 je v úterý 19. 11.

Kvarta

Publikované pracovní listy jsou určeny pro studenty kvart mgr. Krčála ve školním roce 2019/2020 a slouží jednak k práci v hodině, jednak k domácí přípravě na testy, případně zkoušení.