Pravidla pro tvorbu prezentací do dějepisu

Na základě mnoha konfliktů a sporů ohledně obsahu prezentací a následného hodnocení jsem přistoupil k písemnému stanovení základních pravidel.

Prima

Aktuality

PL Řím 02 obsahuje poslední DDÚ, ve kterém je i vytvoření "selfíčka" s historickou osobností (zda to bude koláž z vystřižených obrázků, nebo využití grafického editoru je pouze na vás - odevzdat je možné buď vytištěné, nebo poslat na můj školní e-mail). Termín odevzdání pro všechny bez výjimky bude čtvrtek 30. 5.

Z pevně stanovených termínů ještě jeden - naše oblíbená poznávačka ze starověkého Řecka a Říma proběhne ve čtvrtek 6. 6. Podrobnosti budou sděleny v hodině.

Sekunda

Publikované pracovní listy jsou určeny pro studenty sekundy B mgr. Krčála ve školním roce 2018/2019 a slouží jednak k práci v hodině, jednak k domácí přípravě na testy, případně zkoušení.

Tercie

Publikované pracovní listy jsou určeny pro studenty obou tercií mgr. Krčála ve školním roce 2018/2019 a slouží jednak k práci v hodině, jednak k domácí přípravě na testy, případně zkoušení.