Pravidla pro tvorbu prezentací do dějepisu

Na základě mnoha konfliktů a sporů ohledně obsahu prezentací a následného hodnocení jsem přistoupil k písemnému stanovení základních pravidel.

Prima

Publikované pracovní listy jsou určeny pro studenty kvarty B mgr. Krčála ve školním roce 2020/2021 a slouží jednak k práci v hodině, jednak k domácí přípravě na testy, případně zkoušení.

Sekunda

Publikované pracovní listy jsou určeny pro studenty sekundy B mgr. Krčála ve školním roce 2020/2021 a slouží jednak k práci v hodině, jednak k domácí přípravě na testy, případně zkoušení.

Tercie

Publikované pracovní listy jsou určeny pro studenty tercií mgr. Krčála ve školním roce 2020/2021 a slouží jednak k práci v hodině, jednak k domácí přípravě na testy, případně zkoušení.

Kvarta