Pravidla pro tvorbu prezentací do dějepisu

Na základě mnoha konfliktů a sporů ohledně obsahu prezentací a následného hodnocení jsem přistoupil k písemnému stanovení základních pravidel.

Prima

Aktuality

Nový pracovní list - prosím - pokud možno už na čtvrtek 14.3. Děkuji.

Sekunda

Publikované pracovní listy jsou určeny pro studenty sekundy B mgr. Krčála ve školním roce 2018/2019 a slouží jednak k práci v hodině, jednak k domácí přípravě na testy, případně zkoušení.

Aktuality

Další test, který nás čeká, bude z PL 15 (komplet) a 16 (pouze teorie) a proběhne v pátek 29. 3.

Tercie

Publikované pracovní listy jsou určeny pro studenty obou tercií mgr. Krčála ve školním roce 2018/2019 a slouží jednak k práci v hodině, jednak k domácí přípravě na testy, případně zkoušení.

Aktuality

Tak, už je to tady. Nový pracovní list. Mimochodem v dohledné době proběhne neohlášená kontrola PL.

Další test bude z PL 12 a 13, termín pátek 23. 3.