Rok se s rokem sešel a znovu se nám přiblížil čas vánoční se všemi jeho radostmi i starostmi. My jsme tentokrát spojili hned několik akcí do jednoho odpoledne. Na den otevřených dveří navazoval plynule jarmark pořádaný žákovským parlamentem, aby vše vyvrcholilo divadelním představením dramatického kroužku školy.

Den otevřených dveří zpestřily ukázky Teslova transformátoru, se kterým Tomáš Hurdálek uspěl i v celostátním kolem Středoškolské odborné činnosti v loňském roce. Kromě technického řešení je to zejména efektní podívaná. Jarmark nabídl širokou škálu dobrůtek slaných i sladkých, nápojů studených i horkých k občerstvení a drobností pro radost svou i druhých. Divadelní představení i tentokrát představilo Broučkiádu, ovšem opět v mírně obměněném obsazení. Byla to však poslední příležitost toto představení vidět a nenechala si ho ujít řada diváků.

Toto vše byla zároveň i součást oslav 135. výročí školy, které vyvrcholí o víkendu.