I v letošním školním roce se během září uskutečnil turistický kurz pro studenty kvart našeho gymnázia, tentokrát v malebné beskydské krajině.

Po propršeném zářijovém týdnu jsme s napětím očekávali, jaké počasí se na nás chystá. V pondělí 25.9. jsme vyrazili plni odhodlání směr kemp Liščí Mlýn nedaleko Frenštátu pod Radhoštěm.

Předpověď počasí nás nezklamala, proto jsme mohli s radostí poznávat známá i méně známá místa Beskyd, zdolali jsme Pustevny, Radhošť i Lysou Horu. V kempu vládla přátelská atmosféra a kdo měl pocit, že po dlouhém výšlapu ještě není opravdu unaven, mohl si zahrát stolní tenis, badminton nebo fotbal.

Celý pohodově sportovní týden ještě dokonale završil táborák s opékáním špekáčků a samozřejmě místní výborná kuchyně. A tak se nedivte, že se nám v pátek 29. 9. nechtělo loučit s tímto krásným místem a vrátit se domů. Budeme dlouho vzpomínat!