Stejně jako školní rok začínají i nové ročníky sportovních akcí. S naší školou jsou spojeny zejména závody Středoškolského atletického poháru, které jsou zároveň i tradičním Memoriálem Václava Sedláčka, letos již 72. Za účasti studentů středních škol kroměřížského okresu - Arcibiskupského gymnázia, Střední pedagogické školy, Střední zdravotnické školy, COPT Kroměříž, Gymnázia Holešov, naší školy a tradičního hosta soutěže Gymnázia Liptovský Mikuláš - se odehrály urputné boje v běhu na 60, 200, 400, 800 a 1500 metrů, štafetě, dálce, výšce a vrhu koulí. O celkové vedení v soutěžích se rozhodovalo do poslední chvíle. Do krajského kola Středoškolského atletického poháru postupují naše děvčata a chlapci z COPTu. Gratulujeme a přejeme hodně štěstí.