Ať už jste na hradě Okoři, tisíc mil daleko či zápasíte s krutým severním větrem, s písničkou jde přece všechno lépe! ♫

Shrnutí hudebního projektového týdne:

Pondělí: hra na ukulele – nácvik ladění, držení, základního rytmu, improvizace základních harmonických funkcí v C-dur, zpěv a společný doprovod základního „táborákového“ repertoáru.

Úterý: návštěva badatelny hudebního archivu kroměřížského zámku, beseda nad notovými materiály z archivu, představení archivnické a hudebněvědní práce + návštěva generální zkoušky Pohádkového koncertu z programu festivalu Hudba v zahradách a zámku v podání Dívčího pěveckého sboru pedagogické školy a orchestru kroměřížských osobností pod vedením Jirky Jablůnky ve skleníku Květné zahrady.

Středa: výlet do Národního divadla v Brně – návštěva pořadu Krok za oponu v Janáčkově divadle v podání sólistů a orchestru ND Brno s dirigentem Markem Ivanovičem. Krásná, poutavá a mimořádně zábavná procházka operou Leoše Janáčka Výlety páně Broučkovy.

Čtvrtek: opakování hry na ukulele, společné pilování největších hitů ve škole a poté náhodná produkce v ulicích města pro potěchu kolemjdoucích.