V pátek 24. ledna se v prostorách kroměřížského Domu kultury uskutečnil Reprezentační ples Gymnázia Kroměříž, který po slavnostní polonéze v podání studentů gymnázia zahájila předsedkyně SRPG Šárka Kružíková společně s ředitelem školy Josefem Havelou. K tanci a poslechu hrál Avion big band Zlín a ani letos nechyběl tradiční program. Nejprve proběhlo šerpování jednotlivých maturitních tříd, které si rovněž připravily svá vlastní taneční vystoupení. Tanec vpravdě profesionální předvedli členové tanečního klubu Gradace. Oproti loňským ročníkům s ukázkami standardních a latinskoamerických tanců se letos představili s formací na skladbu Bohemian Rhapsody skupiny Queen. Hlavním programem však byl tanec a zábava všech zúčastněných, což se podařilo naplnit měrou vrchovatou.