Ve středu 15. 3. 2023 se naše žákyně zúčastnily olympiády v anglickém jazyce. Na holešovském gymnáziu dívky v tvrdé konkurenci zazářily a předvedly skvělé výsledky. V kategorii nejmladších žáků (prima, sekunda) soutěži dominovala Erika Kira Kolaříková ze sekundy A. Jejího příkladu následovala na druhém místě Sofie Havlásková ze sekundy B. Krásné druhé místo ve druhé kategorii vyhrála rovněž Viktorie Vítková z kvarty B, které první místo uniklo jen o vlásek. V rámci třetí kategorie nejstarších žáků nás reprezentovaly žákyně sext: Valérie Grégrová ze sexty A a Naďa Březinová ze sexty B. Excelentní výkony účastnic z jednotlivých škol byly takřka stejně vysoké kvality a Nadě Březinové se podařilo v této konkurenci vybojovat zasloužené druhé místo. Všechny dívky byly skvěle připravené a na své výkony mohou být náležitě hrdé.