V uplynulém školním roce 2020/2021 se čtyři žáci školy zapojili do programu CTM - centrum pro talentovanou mládež. Žáci absolvovali uvedené CTM Online kurzy s uvedenými výsledky:

Daniel Doubrava  - Foundations of Programming Online - A 94

Alberto Tenedini - Maths Online for 6th and 7th Graders - B* 88

Viktorie Vítková - Concepts of Engineering and Technology - A- 91

Ludmila Havelová - Start with Science B - A- 92

CTM patří mezi partnerské školy Gymnázia Kroměříž a i v dalším školním roce škola bude podporovat vzájemnou spolupráci.

CTM Online je virtuální střední škola, ve které studenti v semestrálním režimu studují předměty dle vlastního výběru. Online kurzy fungují kdykoli a kdekoli, stačí připojení k internetu a touha se vzdělávat v oboru, ve kterém vidí svou budoucnost.

V našich kurzech dbáme na individuální přístup, maximální lektorskou podporu a detailní zpětnou vazbu. V nabídce máme přes 100 online kurzů v angličtině nejrůznějšího zaměření. Od IT po tvůrčí psaní. Středoškoláci se tak mohou setkat s látkou sahající až k prvním ročníkům vysoké školy.

Naše kurzy se mohou chlubit extrémní mírou dokončení ( 90 - 95 %) oproti běžným online kurzům MOOC. Motivovaní studenti se zájmem o konkrétní obor díky kurzům získají velkou výhodu v akademické dráze i budoucí praxi. A v neposlední řadě nedocenitelné znalosti odborné angličtiny, online vzdělávání a samostudia.

Více na www.ctm-academy.cz.