V pátek 9.9. se na naší škole již tradičně konala beánie. Tentokrát jsme my, studenti 2.A, dostali za úkol připravit si program pro nově příchozí studenty 1.A. Nejprve jsme všichni společně usedli v aule, kde byli studenti 1.A přivítáni. Následně jsme se všichni představili a něco málo o sobě prozradili. Poté jsme se přesunuli do tělocvičny, kde se konal hlavní program. Studenti 1.A se rozdělili do menších skupin a postupně chodili po stanovištích, které jsme si pro ně připravili. Každé stanoviště mělo speciální zaměření od testu všeobecných znalostí, hraní twisteru, až po házení na koš, či střílení na branku. Během celé beánie jsme se mezi sebou seznamovali a zjišťovali o sobě co nejvíce. Celá akce dle mého probíhala v zábavné atmosféře a věřím, že jsme si ji všichni užili.