Dne 9. 5. 2022 se na atletickém stadionu v Kroměříži uskutečnilo okresní kolo v atletickém čtyřboji. Gymnázium Kroměříž reprezentovala dvě družstva – mladší a starší žákyně. Soutěžilo se v disciplínách na 60m a 600m/800m, ve skoku dalekém/vysokém a hodu míčkem/vrhu koulí. Obě družstva dívek obsadila ve svých kategoriích vynikající třetí místa. Nejhodnotnějšími výkony se prezentovaly Lucie Kalinová ze S.A a Stella Brázdilová z K.A, které byly vyhlášeny každá ve své kategorii druhými nejlepšími atletkami závodů.

Za mladší žákyně do závodu nastoupily: Lucie Kalinová a Nikola Škrabalová ze S.A, Laura Rýznarová, Sandra Karasová a Nikola Pospíšilová ze S.B.

Družstvo starších žákyň tvořily: Aneta Svozilová a Ema Vondrušková z T.A, Stella Brázdilová z K.A a Denisa Karasová a Vendula Toulová z K.B.

Děvčatům k jejich výkonům gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.