Ve středu 19. února 2020 se vítězové tří kategorií školního kola Konverzační soutěže v anglickém jazyce účastnili dalšího postupového měření sil s ostatními gymnázii našeho okresu. Soutěž hostilo Gymnázium Ladislava Jaroše v Holešově a znovu soutěžícím studentům nachystalo obtížný program.

Přesto výkony našich reprezentantů opět vynikly v náročné konkurenci. V první kategorii nejmladších účastníků pro nás získala prvenství žákyně Sofie Formanová ze třídy Sekundy B. Ve druhé kategorii zvítězil s přehledem Václav Vait z Kvarty A a bude pokračovat v soutěži v krajském kole v Rožnově pod Radhoštěm. Mezi nejstaršími studenty potom Hana Nevřalová ze Septimy B vybojovala druhé postupové místo do krajského kola ve Zlíně.

Srdečně blahopřejeme a děkujeme všem našim soutěžícím za vzornou reprezentaci Gymnázia Kroměříž.