P. A

V pondělí 9. září 2019 v 8 hodin se třídy prima A a prima B rozjely na čtyřdenní adaptační pobyt ve Frenštátě pod Radhoštěm. Zabydleli jsme se v chatkách Liščího mlýna. Jídlo bylo dobré, program pestrý a instruktoři skvělí. Za zmínku stojí například hra Mafiáni, zvětšené Člověče, nezlob se nebo projekt Vejce. Ve středu odpoledne jsme navštívili lanový park Tarzánie, kde každý mohl vyzkoušet svoje síly a zdatnost. Vyvrcholením všeho byla nepochybně velmi napínavá volba předsedy a místopředsedy třídy. Adaptační pobyt ve Frenštátu rozhodně splnil svůj účel, protože jsme se poznali a zároveň si užili hry i zábavu.

Za třídu prima A napsala Ema Vokurková

P. B

V pondělí jsme dorazili dopoledne do Frenštátu pod Radhoštěm – Liščí mlýn, kde jsme se začali ubytovávat v chatkách, které byly rozděleny po 6, 4,…

Další den v úterý jsme měli nachystaný program od instruktorů. Pracovali jsme každá třída zvlášť, ale i dohromady. Mívali jsme výborné snídaně, obědy, večeře i svačiny. Ve středu jsme měli program po snídani. Po programu jsme se rozloučili s instruktory, kteří museli do práce a vydali jsme se do lanového parku Tarzánie, což bylo odtud asi necelou hodinu pěšky. Pohráli jsme si na stromech a šli zpátky. Další den ve čtvrtek jsme si po snídani chystali kufry na odjezd. Odjížděli jsme asi v 11:00 a dorazili cca ve 12:40. rodiče si pro nás přišli a jeli jsme domů. Děkujeme naší učitelce za nejlepší adaptační kurz 2019.

Za třídu prima B napsala Alla Ghothim