Tradiční událostí nejen pro naši školu, ale i v rámci kroměřížské plesové sezony je od nepaměti ples školy. Ten letošní proběhl v pátek 8. února a nutno podotknout, že se vydařil. Kapacita prostor Domu kultury rozhodně není malá, přesto byly vstupenky prakticky vyprodány. K poslechu a tanci hrál již tradičně Avion Big Band ze Zlína. Program byl zahájen slavnostní polonézou a zahrnoval šerpování všech tří maturitních tříd, které následně přispěly i svojí hrstkou do mlýna zábavy. Nemohlo chybět ani taneční vystoupení našich studentů, kteří se věnují tanci i na soutěžní úrovni. Vyvrcholením plesu pak bylo losování tomboly, kde kromě jiného první cenou byl robotický vysavač. Věříme, že si studenti a jejich rodiče a příbuzní i všichni další hosté večer jak se patří a sluší užili.