Ze života školy

INSPIRACE STŘEDOŠKOLÁKŮM

Gymnazisté v Chropyňské strojírně

Anglicky s úspěchem

Úspěch v okresním kole Konverzační soutěže v anglickém jazyce

Po šesti letech opět republika!

Úspěch studentů v šachu

Kritéria přijímacího řízení

pro stanovení pořadí uchazečů o studium na Gymnáziu Kroměříž pro školní rok 2020/2021

PLES ŠKOLY 2020

Další úspěšný reprezentační ples Gymnázia máme za sebou

Lenka Bradáčová hostem na gymnáziu

Přednáška vrchní státní zástupkyně pro studenty školy

Proč studovat na naší škole

Tradice a moderna

Možnost učit se v historické budově s moderním designem a špičkovým vybavením nám výuku velmi zpříjemňuje.

Aktivní spolupráce

Co si v Žákovské radě vymyslíme, to máme. Filmový maraton, jarmark, akademie, přednášky, Týden vysokých škol, Studentský majáles…? To vše si s nadšením organizujeme sami!

Mezinárodní soutěže​

„Poznávání nových kultur, procvičení jazyka a rozšíření obzorů – to vše a mnohem více nám přináší konference Evropského parlamentu mládeže, (na kterých jsme každoročně velmi úspěšní), které nás prostě baví!“

Zahraniční výjezdy, poznávání zahraničí​

„Za jazykovými pobyty do Anglie? Za památkami do Francie, Německa, Rakouska či Ruska? Na hory do Rakouska, Itálie? Nebo na krásnou českou Vltavu? Gymnázium Kroměříž říká ANO!“

Sportovní (vyžití) úspěchy​

„Tělocvik – pro některé nuda, pro nás však ne! Příjemná námaha a úsilí nám přináší ocenění i na celostátních soutěžích!“

Gymplem to nekončí​

„ Velmi vysoká úspěšnost při přijetí na VŠ, kterou si naši studenti vybrali. Absolventi mezi lékaři, politiky, právníky a mezinárodně uznávanými autoritami. S Gymnáziem Kroměříž se ve světě zkrátka neztratíte!“

Jazyková průprava​

„Kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem. Výuka posílená o konverzační hodiny se zahraničními lektory je pro nás velkou výhodou.“

Studentské benefity​

„Žákovská knihovna, anglická literatura, čtečky, tablety, volně přístupný internet, Icic karta, relaxační místo, bufet a další. V naší škole samozřejmost.“