Pravidla pro tvorbu prezentací do dějepisu

Na základě mnoha konfliktů a sporů ohledně obsahu prezentací a následného hodnocení jsem přistoupil k písemnému stanovení základních pravidel.

Prima

Tak tu máme první vlaštovku - zápis na starověkou Čínu a první podklady pro naši oblíbenou poznávačku.

Termíny testů:

čt 17. 1.     Starověká Čína - ještě se započítává do 1. pololetí

čt 21. 1.     Poznávačka (Pravěk a starověké civilizace) - bude započítáno do 2. pololetí

Sekunda

Publikované pracovní listy jsou určeny pro studenty sekundy B mgr. Krčála ve školním roce 2018/2019 a slouží jednak k práci v hodině, jednak k domácí přípravě na testy, případně zkoušení.

Aktuality

Nějak se nám to začíná komplikovat. Nestihli jsme vše tak, jak jsem předpokládal, do toho ještě lyžařský výcvik a pololetí se kvapem blíží. Proto plán před uzavřením známek je následující:

Pá 11. 1.           dokončíme PL 12

pá 25. 1.           napíšeme test z PL 11-12

Tercie

Publikované pracovní listy jsou určeny pro studenty obou tercií mgr. Krčála ve školním roce 2018/2019 a slouží jednak k práci v hodině, jednak k domácí přípravě na testy, případně zkoušení.

Aktuality

Rovněž zde se nám krapánek komplikuje časový harmonogram. Plán do uzavření klasifikace je následující:

3. týden:    uzavřeme klasifikaci kontrolou PL